Alice Backyard koduresto

Alice backyard koduresto ootab sind suvekuudel nautima meie mõnusat aiamiljööd ja A la carte menüüd. Sügisest kevadeni ning  pakume võimalust korraldada Sinu eriline sündmus, firmapidu, sünnipäev, kokkusaamine meie juures. Lisaks aitame rõõmuga katta Sinu peolaua.

Alice Backyard koduresto

Alice Backyard koduresto on suvel igapäevaselt avatud hubane söögikoht Pärnus. Menüüst leiab hõrku maitseid kergematest suupistetest gurmeevääriliste põhiroogade ning magusate ampsudeni. Kes on kord käinud, tulevad üha uuesti tagasi. Asume kiviviske kaugusel rannast, õunapuude ja lopsakate lillepeenardega koduõues.

Sügisest kevadeni oleme avatud eriüritusteks. Kodune restoran on suurepärane valik eriliste sündmuste, nagu sünnipäevad, seminarid, tähtpäevad oma seltskonnale kuni 30-le inimesele. Privaatne ja mõnus olemine garanteeritud. Ps! Meil on Pärnu linna kõige parem kondiiter, kelle hõrgud erinevate maitsetega kringlid viivad lihtsalt keele alla. 

Äri-ja eriüritused

 Oled oodatud korraldama nii äri- kui eraüritust Alice Backyard kodurestosse. Meie restorani mahutab kuni 30 inimest. Kasuta unikaalset võimalust korraldada mõnus üritus, võimalik kombineerides kõiki teenuseid, mida Alice Backyardil pakkuda on – pidulaud, suupistevaagnad, kringlid, tordid, koogid, modernsed koobassaunad ja luksuslik majutus.

Lase fantaasial lennata, täida päringuvorm ja teeme sulle personaalse pakkumise.

Peolauad

Meie peolaua menüü valikust leiad suupistevaagnad, soolased ja magusad kringlid, koogid ja tordid. Menüüst on võimalik meelepärast tellida meie juures korraldatavale üritusele või tellida kaas (kohaletoomisteenust me ei paku). Catering teenuse minimaalne ettetellimisaeg on 72 tundi.

Hommikusöök

Hommikusöögile ootame teid suvekuudel juuni, juuli, august iga päev 8:00-11:30.

Meie rikkalikust buffet hommikusöögi valikust leiad soojad toidud, külmlaua, magusad ampsud. Jookidest pakume kohvi, teed, värsket mahla ja puhkusele särtsu lisavat vahuveini. 

Kui sa ei peatu Alice Backyard majutuses siis on vajalik hommikusöök ette broneerida. Selleks helista 554 0017 või tee online broneering.

Suvemenüü

Lisainfo ja küsimused telefonil +372 5341 4679 või kirja teel info@alicebackyard.ee

Hommikusöögi menüü

Hommikusöögile ootame teid suvekuudel juuni, juuli, august iga päev 8:00-11:30.

Hommikule lisab särtsu: värske mahl, smuuti, kohvi ja tee valik.
Lisaks pakume: Erinevad külmad suupisted, salatit, puuvilju, jogurtit, summuti, hommikusöögihelbeid ning valik piimasid, sh mandli- või sojapiim. Tõelistele puhkuse nautlejatel on võimalus alustada päeva kihiseva Cavaga.
Võileiva tegemiseks on valikus: Leib, sai, värskelt küpsetatud croissant, lihalõigud, kala ja erinevad juustud.
Traditsioonilised kuumad road: Puder, pannkoogid, praemuna, peekon, oad jne.

Telli catering

Telli catering siit või helista +372 5540017

Broneeri massaaž

Broneeri aeg massaažiks siit või helista +372 55660181