Alice Backyard kohvik

Alice backyard hubane kohvik ootab sind aastaringselt nautima meie mõnusat aiamiljööd. Pakume võimalust korraldada Sinu eriline sündmus, firmapidu, sünnipäev, kokkusaamine meie juures. Lisaks aitame rõõmuga katta Sinu peolaua.

Alice Backyard kodune kohvik

Alice Backyard kohvik on suvel igapäevaselt avatud hubane söögikoht Pärnus. Menüüst leiab hõrku maitseid kergematest suupistetest gurmeevääriliste põhiroogade ning magusate ampsudeni. Kes on kord käinud, tulevad üha uuesti tagasi. Asume kiviviske kaugusel rannast, õunapuude ja lopsakate lillepeenardega koduõues.

Sügisest kevadeni oleme avatud eriüritusteks. Kodune kohvik on suurepärane valik eriliste sündmuste, nagu sünnipäevad, firmapeod, tähtpäevad, eriüritused korraldamiseks. Sobilik seltskondadele  kuni 24 inimest. Privaatne ja mõnus olemine garanteeritud. Ps! Kõik toidud, nii soolased kui ka magusad on kohapeal hoole ja armastusega valmistatud just sinu erilise peo jaoks.

Äri-ja eriüritused

Oled oodatud korraldama nii äri- kui eraüritust Alice Backyard kohvikusse. Meie restorani mahutab kuni 24 inimest. Kasuta unikaalset võimalust korraldada mõnus üritus, võimalik kombineerides kõiki teenuseid, mida Alice Backyardil pakkuda on – pidulaud, suupistevaagnad, kringlid, tordid, koogid, modernsed koobassaunad ja luksuslik majutus.

Lase fantaasial lennata, täida päringuvorm ja teeme sulle personaalse pakkumise.

Grupimenüüd

Meie grupimenüü menüü valikust leiad suupistevaagnad, soolased ja magusad kringlid, koogid ja tordid. Menüüst on võimalik meelepärast tellida meie juures korraldatavale üritusele või tellida kaas (kohaletoomisteenust me ei paku). 

Peolauad

Meie peolaua menüü valikust leiad suupistevaagnad, soolased ja magusad kringlid, koogid ja tordid. Menüüst on võimalik meelepärast tellida meie juures korraldatavale üritusele või tellida kaas (kohaletoomisteenust me ei paku). Catering teenuse minimaalne ettetellimisaeg on 72 tundi.

Hommikusöök

Hommikusöögile ootame teid suvekuudel juuni, juuli, august iga päev 8:00-11:30.

Meie rikkalikust buffet hommikusöögi valikust leiad soojad toidud, külmlaua, magusad ampsud. Jookidest pakume kohvi, teed, värsket mahla ja puhkusele särtsu lisavat vahuveini. 

Kui sa ei peatu Alice Backyard majutuses siis on vajalik hommikusöök ette broneerida. Selleks helista 554 0017 või tee online broneering.

Hommikusöögi hind 18€/täiskasvanu, 6€/lapsele 6-14 aastat

Hommikusöögi hind perele 2 täiskasvanut + 3 last /40€

Suvemenüü 2024

Kokteilid

Kohviku galerii

Lisainfo ja küsimused telefonil +372 5341 4679 või kirja teel info@alicebackyard.ee

Kogu maja broneering

Lisainfo ja küsimused info@alicebackyard.ee 

Hommikusöögi menüü

Hommikusöögile ootame teid suvekuudel juuni, juuli, august iga päev 8:00-11:30.

Hommikule lisab särtsu: värske mahl, smuuti, kohvi ja tee valik.
Lisaks pakume: Erinevad külmad suupisted, salatit, puuvilju, jogurtit, summuti, hommikusöögihelbeid ning valik piimasid, sh mandli- või sojapiim. Tõelistele puhkuse nautlejatel on võimalus alustada päeva kihiseva Cavaga.
Võileiva tegemiseks on valikus: Leib, sai, värskelt küpsetatud croissant, lihalõigud, kala ja erinevad juustud.
Traditsioonilised kuumad road: Puder, pannkoogid, praemuna, peekon, oad jne.

Telli catering

Telli catering siit või helista +372 5540017

Broneeri massaaž

Broneeri aeg massaažiks siit või helista +372 55660181