Lõõgastav massaaž Pärnus!

Turgutav massaaž Pärnus hubases Alice Backyard majutuses. Massaaž aitab liigse või vähese kehalise või vaimse pingutuse järel tekkinud lihaspingetest vabaneda. Massaaž on kasulik nahale ning parandab üleüldist vere- ja lümfiringet. Veel on massaaž lõõgastav ja suurepärane vahend haiguste ennetamiseks ning organismi sisemise tasakaalu taastamiseks. Vastavalt soovile ning vajadustele saad valida erinevate massaažide vahel keskendudes kas konkreetsele piirkonnale (peamassaaž, turjamassaaž) või valida kogukeha massaaž. Oma massaažikogemust saad avardada palju kasulikke toimeid omava meemassaažiga või sügavalt soojendava laavakivi massaažiga.

Tule naudi üks lõõgastav massaaž või koguni massaažikuur Pärnus.

 

Broneeri aeg massaažiks telefonil +372 55660181

 

Klassikaline massaaž

30€ / 45 min.
40€ / 60 min.

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral ning sel on organismile nii otsene kui ka reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu, mis on tihedalt seotud kesknärvisüsteemiga.

100% looduslik meemassaaž

50€ / 75 min.
60€ / 90 min.

Meemassaaž on päris Tiibetist ja see on suurepärane viis organismi puhastamiseks. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja kliendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, kehvveresuse, radikuliidi, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Mõjub hästi kerge väsimuse puhul, ergutab lümfisüsteemi ja vereringet, on organismi puhastava ja toksiine väljutava toimega, samuti hea selgroo liikuvusele. Meemassaaž on ainuke massaaz, millega on ravitud päikesepõletust.

Stressiturja aroomimassaaž

40€ / 45 min.

Stressiturja aroomimassaaž on meeldiv, töövõimet taastav hoolitsus turjale kui pingeterohkeimale piirkonnale.  Stressituri tähendab turja, õlgade ja kuklapiirkonna pingetest tingitud valu, käte ja sõrmede tuimaks muutumist,  peavalu jne. Massaaž maandab stressi ja lihaspinge, leevendab valu, parandab vereringet ja ainevahetust ning taastab töövõime.

Peamassaaž

20€ / 20 min.

Lõõgastav peamassaaž on hea vahend närvilisuse, vaimse väsimuse, unetuse ja keskendumishäirete vastu. Ka peavalude ja lihaspingete korral on sellest hoolitsusest palju abi. Massaaž taastab sisemise rahu ja langetab väsimus vaimsest tööst.

Sügavalt soojendav laavakivi massaaž

80€ / 60 min.
95€ / 90 min.

Leevendab probleeme: stress, seljavalu, immuunsüsteemi nõrkus, külmetavad käed ja jalad, lihasvalu, ainevahetushäired, põlvevalu, verevarustuse häired, vähene energia, jalavalu, ülepinge.
Kivid, mida kasutatakse massaaži käigus, kannavad endas tule ja maa jõudu, vesi on neid lihvinud ja päike on neisse jätnud oma energia. Nahaga kokku puutudes hakkavad kivid tule soojust ja maa jõudu edasi andma, päikeselt kogutud energia tasakaalustab meie energiavood ja vesi rahustab meeled.

Massöör Jan Sören

Tasakaalus keha on alustala mis kannab meid füüsilise ja vaimse terviseni. Massöör Jan kombineerib erinevaid stiile ning iga session on natukene erinev vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Oled oodatud kogema: Triggerpunkti terrapiat kus vabastatakse kehasse kinni jäänud füüsilisi kui ka emotsionaalseid pingeid.  Süvalihaskoe massaaž, vabastab
lihasvalusid, -pingeid ning pakub stressi vähendavat lõõgastust kehale ja meelele. Lõõgastav massaaž vähendab lihaspingeid, parandab vereringet ja tõstab ka üldist rahulolu tunnet.

Broneeri aeg massaažiks telefonil +372 55660181

 

Kogu maja broneering

Lisainfo ja küsimused info@alicebackyard.ee 

Hommikusöögi menüü

Hommikusöögile ootame teid suvekuudel juuni, juuli, august iga päev 8:00-11:30.

Hommikule lisab särtsu: värske mahl, smuuti, kohvi ja tee valik.
Lisaks pakume: Erinevad külmad suupisted, salatit, puuvilju, jogurtit, summuti, hommikusöögihelbeid ning valik piimasid, sh mandli- või sojapiim. Tõelistele puhkuse nautlejatel on võimalus alustada päeva kihiseva Cavaga.
Võileiva tegemiseks on valikus: Leib, sai, värskelt küpsetatud croissant, lihalõigud, kala ja erinevad juustud.
Traditsioonilised kuumad road: Puder, pannkoogid, praemuna, peekon, oad jne.

Telli catering

Telli catering siit või helista +372 5540017

Broneeri massaaž

Broneeri aeg massaažiks siit või helista +372 55660181