Majutuse reeglid ja privaatsuspoliitika

Majutuse reeglid

 1. Saabumise päeval saadetakse Teile korteri number ja uksekood. Check-in alates kell 16:00, check-out hiljemalt kell 12:00.
 2. Külaliste arv peab vastama broneeringus märgitud arvule. 
 3. Broneeringu tegija peab olema vähemalt 18 aastat vana.
 4. Broneeringu tühistamisel hiljemalt 7 päeva enne majutuse algust tagastatakse kogu broneeringu maksumus, millest on maha arvestatud 20 eurot käitlustasu. Kui tühistate oma broneeringu vähem kui 7 päeva enne majutusperioodi algust, jätame omale õiguse ikkagi ühe öö eest arve esitada. 
 5. Ühes meie korteritest on väikesed sõbralikud lemmikloomad lubatud, enne broneeringu tegemist palun veenudge, et olete vastava korteri valinud, vajadusel helistage ja küsige lisainfot vältimaks arusaamatusi.
 6. Pöörame tähelepanu, et suitsetamine ja pidutsemine korterites pole lubatud. Vastasel korral on trahv 200 eurot.
 7. Kui juhtub ebaõnn, et mõni külalistemaja vara puruneb toas või maja territooriumil, palun informeerige sellest majutuse perenaist ja koos leiame lahenduse.
 8. Palume arvestada teiste majaelanikega ning järgida heakorra ning Pärnu linna öörahu reegleid. Suveperioodil on Pärnu linnas öörahu 00:00–7:00. Sellel ajavahemikul eeldame ka meie territooriumil vaikust ja rahu.
 9. Korteri palume tagastada samas seisukorras kui vastuvõtmisel (v.a. koristus, hind sisaldab lõpukoristust)
 10. Broneering kinnitatakse peale makse laekumist. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu nagu Eesti Vabariigi seadused ette näevad. Maksta saab krediitkaardi ja pangalingiga, teenust pakub Montonio Finance OÜ
 11. Broneeringukeskkonnas tellimuse sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.
 12. Külalisel palume teavitada viivitamatult avariist, tulekahjust vms. telefonil +372 53414679

Privaatuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

Klientide parimaks teenindamiseks ja lepinguliste suhete korrektseks täitmiseks kogub, säilitab ja talletab OÜ Memmemajutus klientide andmeid vastavalt Eesti Vabariigi seadustele ja Euroopa Liidu õigusaktidele. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Isikuandmete töötlemise õiguslik alus on isikuandmete kaitse üldmääruse paragrahv 6 lg 1 p-d a), b), c) ja f) 

Milliseid isikuandmeid töödeldakse 

Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Ostjalt tellimuse vormistamisel: ees-ja perekonnanimi, sünnikuupäev, koduaadress, telefoninumber, e-posti aadress.

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse 

Ettevõttel OÜ Memmemajutus on õigus edastada kliendi isikuandmeid selleks volitatud töötlejatele, eesmärgiga kliendi broneeringut ja oste hallata ning vajalike lisateenuste osutamiseks, et pakkuda kliendile parimat teenust. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr. kliendi nimi ja koduneaadress, töödeldakse selleks, et lahendada teenuse osutamisega seonduvaid küsimusi. 

OÜ Memmemajutus vastutab volitatud töötlejate tegevuse eest ning volitatud töötlejad järgivad isikuandmete töötlemise põhimõtteid täies ulatuses. Vastutav töötleja on OÜ Memmemajutus, e-posti aadress memmemajutus@gmail.com

Muude andmete kogumine 

Kogume ka isikustamata andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (brauseri versioon, keele eelistus, asukoht, lehel viibitud aeg jne) ja mida käsitleme kui üldistatud klienditegevuste käitumist Memmemajutuse kodulehe broneerimismootoris. Need andmed koondatakse ja kasutatakse broneerimismootori teenuse/toote täiendamiseks.

Turvalisus  

Isikuandmeid hoitakse Zone Media OÜ serverites, OÜ Memmemajutus on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Säilitamine

OÜ Memmemajutus säilitavab isikuandmeid kuni see on vajalik erinevate andmetöötlemise eesmärkide täitmiseks, aga mitte kauem kui 7 aastat peale teie tellimusel märgitud lahkumise kuupäeva. 

Andmetele ligipääs

Kliendil on igal ajal õigus pääseda ligi oma isikuandmetele ning informatsioonile tema poolt sooritatud toimingute kohta. Samuti on kliendil õigus igal ajal nõuda paranduste tegemist oma isikuandmetes, kui andmed on muutunud või muul põhjusel ebatäpsed. Andmete muutmiseks/täiendamiseks või eemaldamiseks palume võtta ühendust OÜ Memmemajutusega, e-postil info@memmemajutus.ee

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Broneerimismootorit kasutama asudes oled ülaltoodud põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest OÜ Memmemajutuse kodulehel. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust e-postil info@memmemajutus.ee

Kogu maja broneering

Lisainfo ja küsimused info@alicebackyard.ee 

Hommikusöögi menüü

Hommikusöögile ootame teid suvekuudel juuni, juuli, august iga päev 8:00-11:30.

Hommikule lisab särtsu: värske mahl, smuuti, kohvi ja tee valik.
Lisaks pakume: Erinevad külmad suupisted, salatit, puuvilju, jogurtit, summuti, hommikusöögihelbeid ning valik piimasid, sh mandli- või sojapiim. Tõelistele puhkuse nautlejatel on võimalus alustada päeva kihiseva Cavaga.
Võileiva tegemiseks on valikus: Leib, sai, värskelt küpsetatud croissant, lihalõigud, kala ja erinevad juustud.
Traditsioonilised kuumad road: Puder, pannkoogid, praemuna, peekon, oad jne.

Telli catering

Telli catering siit või helista +372 5540017

Broneeri massaaž

Broneeri aeg massaažiks siit või helista +372 55660181