Meist

Memme Majutuse lugu

Memme majutus on nime saanud minu armsa Memme, Alice Kantsi, mälestuseks, kes selles samas majas 60ndate aastate alguses pakkus majutust Venemaalt saabuvatele puhkajatele. Memme oli minu vanavanaema, tema soovil kutsusid lapselapsed teda Memmeks. Seda traditsiooni jätkasid ka nende lapsed ja lapselapsed. Toona oli Pärnu populaarne kuurortlinn ja suvel külastas linna palju turiste. Kuna Memme oli õppinud massööriks, pakkus ta sellega majutusele lisaväärtust. Ajaloohõngulisest majast sai Eesti ajal, Memme lapsepõlves, osta sooja saia ja leiba, sest siis asus siin pagariäri. pilt heike Mina olin 3 aastane kui Memme meie seast lahkus, aga ma tean, et ta veetis minuga palju aega koos ja seetõttu said temast kuuldud lood mulle inspiratsiooniallikaks, et taas luua traditsioonidega hubane majutus koos lisaväärtustega. Vaatan tihti seda vana mustvalget pilti. Meenuvad lapsepõlve turvalised pühapäevahommikud Memme tehtud soojade pannkookidega ja südamesoojad paid, mida ta heldelt jagas. Tean, et Memme on minu otsusega väga päri. Tunnen tema toetust ja sooja, sõbralikku hingust iga kord kui Teie tarvis, kallid külastajad, tube valmis sean. Aitäh minu Memmele ja Teile, armsad, kes Te usaldate osa saada ühe perekonna traditsioonide loost.
Memme Majutuse perenaine,
Heike Pettinen

Aastast 2016

OÜ Memmemajutus pakub majutust alates 2016. aasta suvest. Pärnus kesklinna piirkonnas asuv ajaloolise väärtusega maja on ideaalne paik veetmaks üks vahva puhkus koos pere või sõpradega.

Meil on 3 hubaselt renoveeritud ruumikat 2 toalist korterit. Igas korteris on 4 põhikohta, võimalik lisada beebivoodi. Olemas kõik, mida vajate ideaalse puhkuse veetmiseks: avar elutuba koos kööginurgaga, kus on kõik vajalik toidu valmistamiseks, WC, duširuum, voodipesud, käterätikud, tasuta wifi, parkimine.
Lisaks on Teil võimalik võtta aias päikest ja nautida hommikusööki hubase Garden Cafe terrassil.

Maja läheduses on Selveri toidupood, Pärnu seikluskeskus ja 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Pärnu rand.

Ajavahemikul september-mai saad meie põnevate pakettide seast valida endale puhkuse veetmiseks sobiva. Uuri lisaks SIIT

Tule naudi mõnusat ja turvalist puhkust, Pärnu ranna vahetus läheduses koos pere või sõpradega, armsamaga või üksi.

Oled südamest oodatud,
Memme Majutuse pere.

Telli catering

Telli catering siit või helista +372 5540017

Broneeri massaaž

Broneeri aeg massaažiks siit või helista +372 55660181